Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170728 - выбор блоков питания EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM 15m, OM3

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM 15m...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
17.08.2017

23.70 €

Tootja: Assmann/Digitus
Tootekood: DK-2533-15/3
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
DIGITUS LWL Patchkabel, LC zu LC Multimode 50/125 µ, Duplex Länge 15m, Klasse OM3

Ei ole täiendavaid tooteid Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM 15m, OM3

TOP

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC OS2,SM 3m 11.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2932-03
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.08.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM 1m, OM3 10.60 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2533-01/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., SC/SC MM, OM2, 2m 18.30 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2522-02
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 28.08.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/SC MM 1m, OM3 9.10 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2532-01/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 1m 10.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2933-01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus Modulares Patch Panel, 24-Port 16.10 €

Tootekood: Assmann/Digitus DN-91412
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/LC MM 2m, OM3 10.70 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2533-02/3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., SC/SC OS2,SM 2m 11.10 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2922-02
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LWL Patchk., LC/ST MM, OM1, 5m 11.80 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-2631-05
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 19.09.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Assmann/Digitus LC Fiber Pigtail, SM, OS2, 2m 26.90 €

Tootekood: Assmann/Digitus DK-29332-02
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda