Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM LC / LC 2m OS2 7.80 €

Tootekood: DIGITUS DK-2933-02
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Digitus Professional DIGITUS LWL Patchkabel LC -> LC 2.00m Singlemode Duplex OS2 9.50 €

Tootekood: Digitus Professional DK-2933-02
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

DIGITUS LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 2m

DIGITUS LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 2m

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
17.05.2018

9.90 €

Tootja: DIGITUS
Tootekood: DK-2933-02
EAN:
  • 4016032248927
Garantiiaeg: 180 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
DIGITUS LWL Patchkabel, LC zu LC OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Länge 2m

DIGITUS LWL Patchk., LC/LC OS2,SM 2m

TOP

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color punane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color roheline 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Cable patch UTP, CAT.5E, blue, 0.5m 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 0.5m, Color kollane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-005/Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch cable, Length 1, Color blue 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/B
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color roheline 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color punane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 1, Color kollane 0.60 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-010/Y
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Premium CAT 5e UTP patch kaabel, Length 3m, Color roheline 1.10 €

Tootekood: DIGITUS DK-1512-030/G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

DIGITUS Modulares Patch Panel, 24-Port 15.50 €

Tootekood: DIGITUS DN-91412
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda