Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 1m

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode |...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
22.06.2018

6.90 €

Tootja: Qoltec
Tootekood: 50460
EAN:
  • 5901878504605
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 100
Lisateave Class fiber: OM2Standard: Duplex 50/125UIt is used:- Construction of a passive network- CATV solutions- Distribution points and nodal- Networks: LAN, MAN, WAN- Systems: WDM, FTTx- Transmissions of data (audio, video
Pistik 1 tüüp LC duplex
Pistik 2 tüüp LC duplex
Juhtmestik tüüp Optic Patchcord
Maksimaalne ülekande kiirus N/A
Tehnilised parameetrid Orange

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 1m

TOP

Qoltec kaabel Patchcord SSTP | CAT6A | 3.0m 5.50 €

Tootekood: Qoltec 27620
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec Calel Patchcord FTP | CAT6 0,25m 6.40 €

Tootekood: Qoltec 50540
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

Qoltec Cabel Patchcord FTP | CAT6 | 50m 6.50 €

Tootekood: Qoltec 50541
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva

Qoltec kaabel Patchcord UTP | CAT5E | 0,5m 1 €

Tootekood: Qoltec 50543
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec kaabel Patchcord CROSSOVER | CAT5E | UTP | 1,0m 1.30 €

Tootekood: Qoltec 50546
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m 7 €

Tootekood: Qoltec 50461
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m 8.30 €

Tootekood: Qoltec 50462
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m 8.10 €

Tootekood: Qoltec 50464
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec Optic Pigtail SC/UPC MM 50/125 0,9mm OM2 2m 1.80 €

Tootekood: Qoltec 54114
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Qoltec Pigtail fiber optic SC / UPC | SM | 9/125 | 0,9mm | G657A | 2m 6.60 €

Tootekood: Qoltec 54128
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda