Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 1m

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode |...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk
Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

6.90 €

Tootja: Qoltec
Tootekood: 50460
EAN:
  • 5901878504605
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 100
Lisateave Class fiber: OM2Standard: Duplex 50/125UIt is used:- Construction of a passive network- CATV solutions- Distribution points and nodal- Networks: LAN, MAN, WAN- Systems: WDM, FTTx- Transmissions of data (audio, video
Pistik 1 tüüp LC duplex
Pistik 2 tüüp LC duplex
Juhtmestik tüüp Optic Patchcord
Maksimaalne ülekande kiirus N/A
Tehnilised parameetrid Orange

Qoltec Optic Patchcord LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 1m


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda