Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

LevelOne


Võrguseadmed LevelOne (78)

LevelOne GEP-0821, 1 Gbit/s, 8 x 10/100/1000, 185 x 280 x 44 mm, 1.3 kg, 15.4 W, 123.2 W 308 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 44.10 €

Tootekood: LevelOne KVM-0221
Tellimisel toode: 11.04.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 72 €

Tootekood: LevelOne GVT-0301
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 98 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne WBR-6805 35.10 €

Tootekood: LevelOne WBR-6805
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 8-PORT FAST ETHERNET SWITCH 27.40 €

Tootekood: LevelOne FSW-0808TX
Tellimisel toode: 02.05.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LevelOne CAT.5 AUDIO/video RECEIVER 109 €

Tootekood: LevelOne AVE-9200
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 40.80 €

Tootekood: LevelOne GVT-0300
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH 41.20 €

Tootekood: LevelOne KVM-0223
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Videovalve kaamerad LevelOne (74)

LevelOne FCS-5051 547 €

Tootekood: LevelOne FCS-5051
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne POW-4801 Netzteil 37.60 €

Tootekood: LevelOne 599021
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne FCS-4101 353 €

Tootekood: LevelOne FCS-4101
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne FCS-3101 307 €

Tootekood: LevelOne FCS-3101
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 2-MEGAPIX DAY/NIGHT POE 308 €

Tootekood: LevelOne FCS-3101
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-MEGAPIX DAY/NIGHT P/T POE 408 €

Tootekood: LevelOne FCS-4101
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-6020 NTW kaamera 352 €

Tootekood: LevelOne FCS-6020
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-5053 NTW kaamera 357 €

Tootekood: LevelOne FCS-5053
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-5055 NTW kaamera 1 348 €

Tootekood: LevelOne FCS-5055
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-5056 NTW kaamera 478 €

Tootekood: LevelOne FCS-5056
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrk muud LevelOne (17)

LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM 291 €

Tootekood: LevelOne FVT-0204TXFC
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX MM 212 €

Tootekood: LevelOne FVT-0203TXFC
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX MM 137 €

Tootekood: LevelOne FVT-0103TXFC
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne POI-2002 POE INJECTOR 30.30 €

Tootekood: LevelOne POI-2002
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne POE REPEATER 188 €

Tootekood: LevelOne POR-0100
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne HDSPIDER 4-PORT HDMI OVER CAT. 374 €

Tootekood: LevelOne HVE-9004
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GIGABIT POE INJECTOR 73 €

Tootekood: LevelOne POI-2001
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne HDSPIDER HDMI OVER CAT.5 113 €

Tootekood: LevelOne HVE-9000
Tellimisel toode: 18.04.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne POE-PLUS INJECTOR 39 €

Tootekood: LevelOne POI-3002
Tellimisel toode: 30.03.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100/1000BASE-T-1000BASE-X 79 €

Tootekood: LevelOne GVT-2000
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaardid LevelOne (16)

-43%

KOHE LAOS! Võrgukaart LevelOne Level One PLI-4052D Kit -43% 30 € 52 €

Tootekood: LevelOne 581050
Kohe OX.ee Tallinna laos: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


Võrgukaart LevelOne Level One WUA-0605 must 19.10 €

Tootekood: LevelOne WUA-0605
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva

Võrgukaart LevelOne WUA-0614 adapter 18.40 €

Tootekood: LevelOne WUA-0614
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva

Võrgukaart LevelOne GIGABIT PCI NETWORK CARD 17 €

Tootekood: LevelOne GNC-0105T
Tellimisel toode: 28.03.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Võrgukaart LevelOne Level One PLI-4052 29.90 €

Tootekood: LevelOne PLI-4052
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne 100BASE-FX MMF ST PCI NWK CARD 103 €

Tootekood: LevelOne FNC-0103FX
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne 300MBPS 5G juhtmevaba OUTDOOR 240 €

Tootekood: LevelOne WAB-5120
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Unsorted LevelOne (7)

LevelOne 24V AC HIGH POWER POE SPLITTER 131 €

Tootekood: LevelOne POS-4002
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 48V DC POWER adapter 40.80 €

Tootekood: LevelOne POW-4801
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 5-12V DC GIGABIT POE SPLITTER 40.80 €

Tootekood: LevelOne POS-1001
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 5-12V DC POE SPLITTER 30.10 €

Tootekood: LevelOne POS-1002
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne Fast Eth.Mini Media konverter 221 €

Tootekood: LevelOne IEC-4000
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne juhtmevaba RANGE EXTENDER 34.60 €

Tootekood: LevelOne WRE-6001C
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CAS-3201 Wandhalterung für FCS-3081/4041 83 €

Tootekood: LevelOne 0571446
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


sorteerimata LevelOne (6)

LevelOne GBIT USB NWK adapter W/USB HUB 42.30 €

Tootekood: LevelOne USB-0502
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GIGABIT USB NETWORK adapter 30.80 €

Tootekood: LevelOne USB-0401
Tellimisel toode: 04.04.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FAST ETHERNET USB NWK adapter 23 €

Tootekood: LevelOne USB-0301
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LevelOne ENET OVER VDSL2 konverter (PSE 246 €

Tootekood: LevelOne VDS-0120
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne ENET OVER VDSL2 konverter 196 €

Tootekood: LevelOne VDS-0200
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne EQUIP COPPER kaabel TWINAX 5M 78 €

Tootekood: LevelOne DAC-0105
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Turvalisus LevelOne (6)

LevelOne Network video Recorder, 16-Ch 943 €

Tootekood: LevelOne NVR-1216
Tellimisel toode: 30.03.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 16-CH NETWORK video RECORDER 929 €

Tootekood: LevelOne NVR-0216
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 3.5 - 8.0MM VARIFOCAL 58 €

Tootekood: LevelOne CAS-1200
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne Network video Recorder, 9-Ch 814 €

Tootekood: LevelOne NVR-1209
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CORNER PLATE MINI 51 €

Tootekood: LevelOne CAS-3221
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne WALL MOUNT KIT 36.40 €

Tootekood: LevelOne CAS-7301
Tellimisel toode: 30.03.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Serverid muud LevelOne (1)

LevelOne KVM-8901DE 1 219 €

Tootekood: LevelOne 590629
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Flash mälud LevelOne (1)

Mälukaart LevelOne 300MBPS juhtmevaba USB NWK ADAPT 23.10 €

Tootekood: LevelOne WUA-0605
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Veebikaamerad LevelOne (1)

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda