Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

LevelOne


Võrguseadmed LevelOne (87)

LevelOne GEP-0820, 1 Gbit/s, 10/100/1000Base-T ports, 280 x 185 x 44 mm, 61.6 W, 1.35 A, 48 V 226 €

Tootekood: LevelOne GEP-0820
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH 88 €

Tootekood: LevelOne KVM-0422
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH 38.20 €

Tootekood: LevelOne KVM-0222
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 70 €

Tootekood: LevelOne GVT-0301
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0821 299 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 94 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GSW-0809 69 €

Tootekood: LevelOne 530809
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne CAT.5 AUDIO/video RECEIVER 108 €

Tootekood: LevelOne AVE-9200
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 5M PS/2 ja USB KVM kaabel 31.40 €

Tootekood: LevelOne ACC-2103
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G MMF SFP TRANSCEIVER 41.20 €

Tootekood: LevelOne GVT-0300
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Videovalvekaamerad LevelOne (69)

LevelOne FCS-4101 289 €

Tootekood: LevelOne FCS-4101
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne FCS-3101 259 €

Tootekood: LevelOne FCS-3101
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 2-MEGAPIX DAY/NIGHT POE 247 €

Tootekood: LevelOne FCS-3101
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-3083 NTW kaamera 577 €

Tootekood: LevelOne FCS-3083
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-3065 NTW kaamera 354 €

Tootekood: LevelOne FCS-3065
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-6020 NTW kaamera 286 €

Tootekood: LevelOne FCS-6020
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-5053 Fixierte Netzwerk Outdoor Kamera Tag & Nacht 3MP PoE IR LEDs 392 €

Tootekood: LevelOne FCS-5053
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne FCS-5055 NTW kaamera 1 305 €

Tootekood: LevelOne FCS-5055
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-5056 NTW kaamera 459 €

Tootekood: LevelOne FCS-5056
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne Fixed Network kaamera, 5MP 458 €

Tootekood: LevelOne FCS-1152
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrk ja muud LevelOne (31)

LevelOne HDSPIDER HDMI OVER cat.5 163 €

Tootekood: LevelOne HVE-9001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10.10.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM 283 €

Tootekood: LevelOne FVT-0204TXFC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX MM 205 €

Tootekood: LevelOne FVT-0203TXFC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne HIGH POWER POE INJECTOR 56W 124 €

Tootekood: LevelOne POI-4000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne POR-1100, 10/100BASE-T(X), 165 x 180 x 95, FCC/CE, 0 - 50, 5 - 95 234 €

Tootekood: LevelOne POR-1100
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM 215 €

Tootekood: LevelOne FVT-0104TXFC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne POI-2002 POE INJECTOR 31.20 €

Tootekood: LevelOne POI-2002
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 17.10.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne POE REPEATER 181 €

Tootekood: LevelOne POR-0100
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne HDMI OVER IP POE TRANSMITTER 446 €

Tootekood: LevelOne HVE-6501T
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne HDSPIDER 4-PORT HDMI OVER CAT. 370 €

Tootekood: LevelOne HVE-9004
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 21.09.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaardid LevelOne (8)

Võrgukaart LevelOne Level One WUA-0605 must 15.80 €

Tootekood: LevelOne WUA-0605
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva

Võrgukaart LevelOne WBR-6801, 2.4 - 2.4835, HTTP, USB 2.0, 128-bit WEP, 64-bit WEP, SSID, WPA, WPA-PSK, WPA2-PSK, SPI, 100-240V 38.30 €

Tootekood: LevelOne 0540635
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne GIGABIT PCI NETWORK CARD 15.30 €

Tootekood: LevelOne GNC-0105T
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Võrgukaart LevelOne 100BASE-FX MMF ST PCI NWK CARD 98 €

Tootekood: LevelOne FNC-0103FX
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne 150MBPS juhtmevaba OUTDOOR 150 €

Tootekood: LevelOne WAB-6120
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne 500MBPS NANO POWERLINE 29.80 €

Tootekood: LevelOne PLI-4052
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne 2-PORT 10G SFP+ MODUL 455 €

Tootekood: LevelOne MDU-0211
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne FPC-0106TX, PCMCIA Karte 50 €

Tootekood: LevelOne 504131
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Unsorted LevelOne (7)

LevelOne 24V AC HIGH POWER POE SPLITTER 124 €

Tootekood: LevelOne POS-4002
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 48V DC POWER adapter 33.20 €

Tootekood: LevelOne POW-4801
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 12V DC HIGH POWER POE SPLITTER 64 €

Tootekood: LevelOne POS-4000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne Fast Eth.Mini Media konverter 212 €

Tootekood: LevelOne IEC-4000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne juhtmevaba LAN CONTROLL 143 €

Tootekood: LevelOne WAC-2000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CAS-3201 Wandhalterung für FCS-3081/4041 89 €

Tootekood: LevelOne 0571446
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne VDS-0130 100Base-TX auf VDSL2 PD 228 €

Tootekood: LevelOne 533130
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


sorteerimata LevelOne (6)

LevelOne GBIT USB NWK adapter W/USB HUB 38 €

Tootekood: LevelOne USB-0502
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne HDMI OVER cat.5 EXTENDER KIT 280 €

Tootekood: LevelOne HVE-9005
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GIGABIT PCIE NETWORK CARD 20.40 €

Tootekood: LevelOne GNC-0112
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LevelOne HDMI video WALL OVER IP 466 €

Tootekood: LevelOne HVE-6601R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne ENET OVER VDSL2 konverter (PSE 228 €

Tootekood: LevelOne VDS-0120
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne ENET OVER VDSL2 konverter 164 €

Tootekood: LevelOne VDS-0200
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Turvalisus LevelOne (4)

LevelOne 3.5 - 8.0MM VARIFOCAL 56 €

Tootekood: LevelOne CAS-1200
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne Network video Recorder, 9-Ch 798 €

Tootekood: LevelOne NVR-1209
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2.8-8.5 MM VARI-FOCAL DAY/NIGH 169 €

Tootekood: LevelOne CAS-1300
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CAS-2102 STRAIGHT TUBE 125 €

Tootekood: LevelOne CAS-2102
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Alused ja kinnitused LevelOne (3)

LevelOne CAS-2504 POLE MOUNT 125 €

Tootekood: LevelOne CAS-2504
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CAS-3103 WALL MOUNT BRACKET 43.50 €

Tootekood: LevelOne CAS-3103
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CAS-2702 OUTDOOR JUNCTION BOX 193 €

Tootekood: LevelOne CAS-2702
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Serverid ja muud LevelOne (1)

LevelOne KVM RACK CONSOLE 1 031 €

Tootekood: LevelOne KVM-8901ES
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Flash mälud LevelOne (1)

Mälukaart LevelOne 300MBPS juhtmevaba USB NWK ADAPT 21.20 €

Tootekood: LevelOne WUA-0605
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Veebikaamerad LevelOne (1)

Veebikaamera LevelOne 2-Megapixel PoE Network kaamera, box, valge, 1920 x 1080, H.264, M-JPEG, 1080p, 720p, 0.2 389 €

Tootekood: LevelOne FCS-1131
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda