Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170726 - playstation 4 slim EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

LevelOne


Võrguseadmed LevelOne (105)

LevelOne GEP-0821, 1 Gbit/s, 8 x 10/100/1000, 185 x 280 x 44 mm, 1.3 kg, 15.4 W, 123.2 W 304 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0820, 1 Gbit/s, 10/100/1000Base-T ports, 280 x 185 x 44 mm, 61.6 W, 1.35 A, 48 V 234 €

Tootekood: LevelOne GEP-0820
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH 91 €

Tootekood: LevelOne KVM-0422
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH 39.20 €

Tootekood: LevelOne KVM-0222
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 40.90 €

Tootekood: LevelOne KVM-0221
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 72 €

Tootekood: LevelOne GVT-0301
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0821 306 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 96 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GSW-0809 71 €

Tootekood: LevelOne 530809
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Videovalvekaamerad LevelOne (80)

LevelOne FCS-3101 266 €

Tootekood: LevelOne FCS-3101
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 2-MEGAPIX DAY/NIGHT POE 304 €

Tootekood: LevelOne FCS-3101
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-MEGAPIX DAY/NIGHT P/T POE 404 €

Tootekood: LevelOne FCS-4101
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-3083 NTW kaamera 637 €

Tootekood: LevelOne FCS-3083
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-3065 NTW kaamera 367 €

Tootekood: LevelOne FCS-3065
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-6020 NTW kaamera 348 €

Tootekood: LevelOne FCS-6020
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-5053 NTW kaamera 399 €

Tootekood: LevelOne FCS-5053
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-5055 NTW kaamera 1 342 €

Tootekood: LevelOne FCS-5055
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FCS-5056 NTW kaamera 472 €

Tootekood: LevelOne FCS-5056
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne Fixed Network kaamera, 5MP 471 €

Tootekood: LevelOne FCS-1152
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrk ja muud LevelOne (34)

LevelOne HDSPIDER HDMI OVER cat.5 162 €

Tootekood: LevelOne HVE-9001
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM 294 €

Tootekood: LevelOne FVT-0204TXFC
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne HDSPIDER HDMI OVER cat.5 42 €

Tootekood: LevelOne HVE-9900
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX MM 213 €

Tootekood: LevelOne FVT-0203TXFC
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GIGABIT POE-PLUS INJECTOR 83 €

Tootekood: LevelOne POI-3000
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne HIGH POWER POE INJECTOR 56W 128 €

Tootekood: LevelOne POI-4000
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne POR-1100, 10/100BASE-T(X), 165 x 180 x 95, FCC/CE, 0 - 50, 5 - 95 243 €

Tootekood: LevelOne POR-1100
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 10KM 80 €

Tootekood: LevelOne SFP-4210
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM 223 €

Tootekood: LevelOne FVT-0104TXFC
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX MM 134 €

Tootekood: LevelOne FVT-0103TXFC
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Unsorted LevelOne (10)

LevelOne 24V AC HIGH POWER POE SPLITTER 128 €

Tootekood: LevelOne POS-4002
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 48V DC POWER adapter 39.60 €

Tootekood: LevelOne POW-4801
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 5-12V DC GIGABIT POE SPLITTER 40 €

Tootekood: LevelOne POS-1001
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 5-12V DC POE SPLITTER 34.60 €

Tootekood: LevelOne POS-1002
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 12V DC HIGH POWER POE SPLITTER 69 €

Tootekood: LevelOne POS-4000
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne Fast Eth.Mini Media konverter 219 €

Tootekood: LevelOne IEC-4000
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne juhtmevaba RANGE EXTENDER 33.90 €

Tootekood: LevelOne WRE-6001C
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne juhtmevaba LAN CONTROLL 168 €

Tootekood: LevelOne WAC-2000
Tellimisel toode: 15.08.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CAS-3201 Wandhalterung für FCS-3081/4041 91 €

Tootekood: LevelOne 0571446
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne VDS-0130 100Base-TX auf VDSL2 PD 234 €

Tootekood: LevelOne 533130
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Võrgukaardid LevelOne (10)

Võrgukaart LevelOne Level One WUA-0605 must 16.20 €

Tootekood: LevelOne WUA-0605
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva

Võrgukaart LevelOne GNC-0105T Gigabit Ethernet 18.50 €

Tootekood: LevelOne GNC-0105T
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva

Võrgukaart LevelOne Level One PLI-4052 35.80 €

Tootekood: LevelOne PLI-4052
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne 100BASE-FX MMF ST PCI NWK CARD 101 €

Tootekood: LevelOne FNC-0103FX
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne WAB-5120 192 €

Tootekood: LevelOne 540776
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne 150MBPS juhtmevaba OUTDOOR 155 €

Tootekood: LevelOne WAB-6120
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne 500MBPS NANO POWERLINE 30.50 €

Tootekood: LevelOne PLI-4052
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne 2-PORT 10G SFP+ MODUL 468 €

Tootekood: LevelOne MDU-0211
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart LevelOne FPC-0106TX, PCMCIA Karte 51 €

Tootekood: LevelOne 504131
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


sorteerimata LevelOne (6)

LevelOne GBIT USB NWK adapter W/USB HUB 38.40 €

Tootekood: LevelOne USB-0502
Tellimisel toode: 15.08.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne FAST ETHERNET USB NWK adapter 19.10 €

Tootekood: LevelOne USB-0301
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LevelOne GIGABIT PCIE NETWORK CARD 20.70 €

Tootekood: LevelOne GNC-0112
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LevelOne HDMI video WALL OVER IP 479 €

Tootekood: LevelOne HVE-6601R
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne ENET OVER VDSL2 konverter (PSE 236 €

Tootekood: LevelOne VDS-0120
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne EQUIP COPPER kaabel TWINAX 5M 75 €

Tootekood: LevelOne DAC-0105
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Alused ja kinnitused LevelOne (5)

LevelOne CAS-2504 POLE MOUNT 129 €

Tootekood: LevelOne CAS-2504
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CAS-3103 WALL MOUNT BRACKET 44.60 €

Tootekood: LevelOne CAS-3103
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CAS-2702 OUTDOOR JUNCTION BOX 201 €

Tootekood: LevelOne CAS-2702
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CAS-2101 MOUNT KIT 110 €

Tootekood: LevelOne CAS-2101
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CAS-4312 WALL MOUNT BRACKET 145 €

Tootekood: LevelOne CAS-4312
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Turvalisus LevelOne (3)

LevelOne 3.5 - 8.0MM VARIFOCAL 58 €

Tootekood: LevelOne CAS-1200
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne Network video Recorder, 9-Ch 828 €

Tootekood: LevelOne NVR-1209
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne CAS-2102 STRAIGHT TUBE 128 €

Tootekood: LevelOne CAS-2102
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Serverid ja muud LevelOne (2)

LevelOne KVM-8901DE 1 161 €

Tootekood: LevelOne 590629
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne KVM RACK CONSOLE 1 060 €

Tootekood: LevelOne KVM-8901ES
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Flash mälud LevelOne (1)

Mälukaart LevelOne 300MBPS juhtmevaba USB NWK ADAPT 21.70 €

Tootekood: LevelOne WUA-0605
Tellimisel toode: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

Veebikaamerad LevelOne (1)

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda