Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 10KM

LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 10KM

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
14.11.2017

75 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: SFP-4210
EAN:
  • 4015867181034
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
«Verfügt über Duplex-LC-Anschluss, IEEE 802.3z-Gigabit-Ethernet-konform, 3,3-V-Einzelstromversorgung, Hot-Swapping-fähig RoHS-konform ja bleifrei, Geringe elektromagnetische Störung mit Metallgehäuse/ „

LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 10KM

TOP

LevelOne OAN-2090 Antennen Kit 75 €

Tootekood: LevelOne 0540502
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM 283 €

Tootekood: LevelOne FVT-0204TXFC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne HIGH POWER POE INJECTOR 56W 124 €

Tootekood: LevelOne POI-4000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne FVT-0103TXFC Konverter 148 €

Tootekood: LevelOne 0530063
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne POI-2002 POE INJECTOR 31.10 €

Tootekood: LevelOne POI-2002
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne 2-PORT OUTDOOR POE-PLUS REPEAT 352 €

Tootekood: LevelOne POR-1202
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne POR-0122, LAN, Wired, 10/100/1000Base-T, IEEE 802.3x, FCC Rules Part 15, CE, 2.5 373 €

Tootekood: LevelOne POR-0122
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne 10160506 158 €

Tootekood: LevelOne POR-0103
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne 10160506 141 €

Tootekood: LevelOne POR-0101
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda