Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 170105 Royal Canin -20% (EST)
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 10KM

LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 10KM

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
13.11.2016

81 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: SFP-4210
EAN:
  • 4015867181034
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
«Verfügt über Duplex-LC-Anschluss, IEEE 802.3z-Gigabit-Ethernet-konform, 3,3-V-Einzelstromversorgung, Hot-Swapping-fähig RoHS-konform ja bleifrei, Geringe elektromagnetische Störung mit Metallgehäuse/ „

Ei ole täiendavaid tooteid LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 10KM

TOP

LevelOne HDSPIDER HDMI OVER cat.5 172 €

Tootekood: LevelOne HVE-9001
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM 306 €

Tootekood: LevelOne FVT-0204TXFC
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX MM 221 €

Tootekood: LevelOne FVT-0203TXFC
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GIGABIT POE-PLUS INJECTOR 83 €

Tootekood: LevelOne POI-3000
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 2-MEGAPIXEL POE DOME NWK CAMER 366 €

Tootekood: LevelOne FCS-3071
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne HIGH POWER POE INJECTOR 56W 137 €

Tootekood: LevelOne POI-4000
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 10/100BASE-TX TO 100BASE-FX SM 226 €

Tootekood: LevelOne FVT-0104TXFC
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne POI-2002 POE INJECTOR 32.90 €

Tootekood: LevelOne POI-2002
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne HDSPIDER 4-PORT HDMI OVER CAT. 391 €

Tootekood: LevelOne HVE-9004
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne HDSPIDER HDMI OVER CAT.5 128 €

Tootekood: LevelOne HVE-9000
Tellimisel toode: 25.01.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda