Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

MikroTik


Võrguseadmed MikroTik (95)

MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 63 €

Tootekood: MikroTik MT RB951Ui-2HnD
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB951G-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 82 €

Tootekood: MikroTik MT RB951G-2HnD
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point 52 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-2nDr2
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 61 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-5nDr2
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 125 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT 5 L3, 5GHz 802.11a/n, 31dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 72 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT5HPnDr2
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT 2 L4, 2.4GHz 802.11b/g/n, 32dBm, 2x2 MIMO 10dbi sector antenna 76 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXTG-2HnD
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik OmniTIK U-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO 86 €

Tootekood: MikroTik MT RBOmniTIKU-5HnD
Tellimisel toode: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx 25.20 €

Tootekood: MikroTik MT S-31DLC20D
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik CRS125-24G-1S-RM L5 24xGig LAN, 1xSFP, 1x microUSB, LCD, Rack 19" 203 €

Tootekood: MikroTik MT CRS125-24G-1S-RM
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Unsorted MikroTik (9)

MikroTik TOTOLINK SW24 24-Port unmanaged 10/100Mbps Fast Ethernet Switch rack 19" 52 €

Tootekood: MikroTik SW24
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK SW16 16-Port unmanaged 10/100Mbps Fast Ethernet Switch rack 19" 46.30 €

Tootekood: MikroTik SW16
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK SG24 24-Port unmanaged 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch rack 19' 105 €

Tootekood: MikroTik SG24
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK A3002R 1167Mbps 2.4/5GHz 802.11ac juhtmevaba Gigabit ruuter, USB 2.0 44.50 €

Tootekood: MikroTik A3002RU
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


ExtraLink Fiber Optic Pigtail SM SC/UPC 3M, G657A, 900UM 1.60 €

Tootekood: MikroTik SM SC/UPC 900UM 3M G657A
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik TOTOLINK N100RE v3 150Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n Wi-Fi Mini AP/ruuter, 5dBi antenna 13.60 €

Tootekood: MikroTik N100RE-V3
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik TOTOLINK ND300 ADSL2/2+ juhtmevaba ruuter 300Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n, 2x 5dBi ant. 27.10 €

Tootekood: MikroTik ND300
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik TOTOLINK EX750 750Mbps 2.4/5GHz 802.11ac Wi-Fi N Range Extender, wall-plugging 34.20 €

Tootekood: MikroTik EX750
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK TB5000 Power Bank 5000mAh, 5V/2A, 2 Micro USB, 1 USB 2.0 Ports, Black 11.30 €

Tootekood: MikroTik TB5000
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda