Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 220503 - кресла -24% - EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST

MIKROTIK


Võrguseadmed MIKROTIK (95)

MikroTik Chateau LTE12 with RouterOS L4 License, International version 232 €

Tootekood: MIKROTIK RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA
EAN: 4752224003546
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik Access Point hAP AC2 RBD52G-5HacD2HnD-TC 802.11ac, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, Antenna type Internal, 2.4/5 GHz 89 €

Tootekood: MIKROTIK RBD52G-5HacD2HnD-TC
EAN: 4752224003539
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite 802.11ac, 2.4/5.0, 10/100 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, MU-MiMO Yes, PoE in/out 63 €

Tootekood: MIKROTIK RB952Ui-5ac2nD
EAN: 708747432510
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MIKROTIK RB750GR3 wired ruuter Gigabit Ethernet Turquoise, valge 66 €

Tootekood: MIKROTIK RB750GR3 HEX
EAN: 4752224002761
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MIKROTIK RB962UiGS-5HacT2HnT hAP ac 802.11ac, 2.4/5.0, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, MU-MiMO Yes, PoE in/out 137 €

Tootekood: MIKROTIK RB962UiGS-5HacT2HnT
EAN: 4752224003331
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Mikrotik hAP Lite Classic RB941-2nD 802.11n, 10/100 Mbit/s, Antenna type Internal, 1xUSB 27.10 €

Tootekood: MIKROTIK RB941-2nD
EAN: 4752224003126
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MIKROTIK Access Point RB951G-2HND 802.11n, 867 Mbit/s, 10/100/1000 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 5, MU-MiMO Yes, Antenna type Internal 84 €

Tootekood: MIKROTIK RB951G-2HnD
EAN: 4752224001108
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MIKROTIK ketas Lite5 juhtmevaba ruuter Fast Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) 4G valge 100 €

Tootekood: MIKROTIK RBDISC-5ND
EAN: 4752224001269
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MikroTik S-85DLC05D network transceiver module 1250 Mbit/s SFP 850 nm 58 €

Tootekood: MIKROTIK S-85DLC05D
EAN: 5902560366013
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


SORTEERIMATA MIKROTIK (77)

MikroTik SXT 2 300 Mbit/s valge Power over Ethernet (PoE) 84 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTG-2HnD
EAN: 4752224001689
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MikroTik SXT LTE kit Cellular network modem/ruuter 159 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTR&R11e-LTE
EAN: 4752224004567
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MIKROTIK RB951G-2HND juhtmevaba access point Power over Ethernet (PoE) 85 €

Tootekood: MIKROTIK RB951G-2HnD
EAN: 4752224001108
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MIKROTIK hAP lite valge 58 €

Tootekood: MIKROTIK RB941-2ND
EAN: 4752224003126
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Mikrotik CPE AC 5GHz1 16dBi RBSXTsqG-5ac 69 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTsqG-5acD
EAN: 4752224004697
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


MIKROTIK cAP lite 54 Mbit/s valge Power over Ethernet (PoE) 33.40 €

Tootekood: MIKROTIK RBCAPL-2ND
EAN: 4752224003423
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


Mikrotik LHG XL 2 Dual chain 21dBi 2.4GH 97 €

Tootekood: MIKROTIK RBLHG-2ND-XL
EAN: 4752224001498
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MikroTik LHG LTE kit Outdoor cellular signal booster hall, valge 192 €

Tootekood: MIKROTIK RBLHGR&R11e-LTE
EAN: 4752224004086
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MikroTik hAP valge Power over Ethernet (PoE) 49 €

Tootekood: MIKROTIK RB951UI-2ND
EAN: 4752224003157
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


MikroTik RBD53GR-5HACD2HND&R11E-LTE6 233 €

Tootekood: MIKROTIK RBD53GR-5HACD2HND&R11E-LTE6
EAN: 4752224005328
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 3-7 tööpäeva


Võrk ja muud MIKROTIK (13)

MIKROTIK LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6) 199 €

Tootekood: MIKROTIK RBLHGR&R11e-LTE6
EAN: 4752224004109
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik S+85DLC03D SFP+, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000/10000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 300 m, -40 to +70C 57 €

Tootekood: MIKROTIK S+85DLC03D
EAN: 5902560365955
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik S-RJ01 SFP, Copper, RJ-45, 10/100/1000 Mbit/s, Maximum transfer distance 100 m, 0 to +85C 29.90 €

Tootekood: MIKROTIK S-RJ01
EAN: 4752224005090
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MIKROTIK U.fl - SMA female pigtail for LTE kaardid ACSMAUFL 10.30 €

Tootekood: MIKROTIK ACSMAUFL
EAN: 2000001018491
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Mikrotik S-31DLC20D SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 20000 m, -40 to +70C 24 €

Tootekood: MIKROTIK S-31DLC20D
EAN: 5902560365986
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MIKROTIK S-85DLC05D SFP, Multi-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 850 nm, Maximum transfer distance 550 m, -40 to 70C 20.90 €

Tootekood: MIKROTIK S-85DLC05D
EAN: 5902560366013
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MIKROTIK RBSXTsq5nD SXTsq Lite5 CPE 5GHz 59 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTSQ5ND
EAN: 4752224004659
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MIKROTIK SXT SA5 14dBi integreeritud Sector 122 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTG-5HPND-SAR2
EAN: 5711783891987
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MIKROTIK RBSXTsq5HPnD SXTsq 5 High Power 64 €

Tootekood: MIKROTIK RBSXTSQ5HPND
EAN: 4752224004611
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Võrgutarvukud MIKROTIK (10)

Mikrotik RBGPOE Mikrotik RBGPOE Gigabit 11.80 €

Tootekood: MIKROTIK RBGPOE
EAN: 4752224006509
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva

MikroTik 48v 2A 96W Toiteplokk with plug 39.60 €

Tootekood: MIKROTIK 48V2A96W
EAN: 2000001111765
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MIKROTIK RBPOE Mikrotik RBPOE FastEth Po 9.30 €

Tootekood: MIKROTIK RBPOE
EAN: 2000000739366
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva

MIKROTIK 18POW power adapter/inverter Indoor Black 33.30 €

Tootekood: MIKROTIK 18POW
EAN: 5902560363944
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MIKROTIK GPER DECT repeater must 58 €

Tootekood: MIKROTIK GPER
EAN: 4752224002365
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MIKROTIK Wire nRAY 2000 Mbit/s valge Power over Ethernet (PoE) 391 €

Tootekood: MIKROTIK NRAYG-60ADPAIR
EAN: 4752224006844
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MIKROTIK solidMOUNT 57 €

Tootekood: MIKROTIK SOLIDMOUNT
EAN: 5903148916866
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MIKROTIK mANTBox 15s CPE 5Ghz Antenna 171 €

Tootekood: MIKROTIK RB921GS-5HPACD-15S
EAN: 4752224000835
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


Mikrotik R11e-LTE miniPCI-e Card 2G/3G 103 €

Tootekood: MIKROTIK R11E-LTE
EAN: 4752224006301
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva


MIKROTIK 5VPOW Mikrotik 5VPOW 5V 1A powe 13.80 €

Tootekood: MIKROTIK 5VPOW
EAN: 5903148914268
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-5 tööpäeva

Võrgukaablid MIKROTIK (4)

MikroTik 25GBase Direct Attach kaabel XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 1 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s 30.60 €

Tootekood: MIKROTIK XS+DA0001
EAN: 2000001149041
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MIKROTIK S+AO0005 fibre optic kaabel 5 m SFP+ Orange 91 €

Tootekood: MIKROTIK S+AO0005
EAN: 5903148914800
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MIKROTIK Q+DA0001 fibre optic cable 1 m QSFP+ must 58 €

Tootekood: MIKROTIK Q+DA0001
EAN: 2000001098141
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


MikroTik 25GBase Direct Attach kaabel XS+DA0003 SFP/SFP+/SFP28, Maximum transfer distance 3 m, Supports SFP 1G/SFP+ 10G/25G SFP28, 25 Gbit/s 39.60 €

Tootekood: MIKROTIK XS+DA0003
EAN: 2000001149058
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Võrgukaardid MIKROTIK (3)

Võrgukaart MIKROTIK Woobm WLAN 51 €

Tootekood: MIKROTIK WOOBM-USB
EAN: 4752224006868
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Võrgukaart MIKROTIK R11E-5HND Internal RF juhtmevaba 60 €

Tootekood: MIKROTIK R11E-5HND
EAN: 4752224002617
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


Võrgukaart MIKROTIK R11e-LTE Internal 150 Mbit/s 164 €

Tootekood: MIKROTIK R11E-LTE
EAN: 4752224006301
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


UPSid MIKROTIK (1)

UPS MikroTik RBGESP surge protector must 53 €

Tootekood: MIKROTIK GESP
EAN: 4752224007254
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 7-12 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda