Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

MikroTik


Võrguseadmed MikroTik (130)

MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 57 €

Tootekood: MikroTik MT RB951Ui-2HnD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point 47.60 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-2nDr2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik CCR1009-7G-1C-PC L6 9xCore 1GB RAM, 7xGig LAN, 1xSFP combo Rack 19" 393 €

Tootekood: MikroTik MT CCR1009-7G-1C-PC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB951G-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 75 €

Tootekood: MikroTik MT RB951G-2HnD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic ümbris 40.80 €

Tootekood: MikroTik MT RB260GS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 L3, 5GHz 802.11a/n, 27dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 56 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-5nDr2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 114 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT Access Point Wi-Fi, 802.11a/n/ac, 2.4/5.0 GHz, Web-based management, 1.3 Gbit/s, Power over Ethernet (PoE) 109 €

Tootekood: MikroTik RB962UIGS-5HACT2HNT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB952Ui-5ac2nD Access Point Wi-Fi, 802.11a/n/ac, 2.4/5.0 GHz, Web-based management, 0.867 Gbit/s, Power over Ethernet (PoE) 43.10 €

Tootekood: MikroTik RB952UI-5AC2ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.07.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB951G-2HND Access Point Wi-Fi, 802.11b/g/n, Web-based management, 0.867 Gbit/s, 867 Mbit/s 69 €

Tootekood: MikroTik RB951G-2HND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.07.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Võrgutarvukud MikroTik (12)

MikroTik RBGPOE Gigabit PoE adapter koos shielded connectors, supports 9-48V PoE 6.50 €

Tootekood: MikroTik RBGPOE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik Power adapter 12V 1A 7.30 €

Tootekood: MikroTik ZAS_12_1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik Power adapter koos PoE 18V 1A 6.50 €

Tootekood: MikroTik POW18_1_PoE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE konverter 24.50 €

Tootekood: MikroTik RBGPOE-CON-HP
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik Power adapter 18V 1A 7.10 €

Tootekood: MikroTik ZAS_18_1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik CA150/450 Indoor ümbris for RB450 and RB450G 17.20 €

Tootekood: MikroTik MT CA450
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RB450G RouterBoard L5 256MB RAM, 5xGigabit Ethernet, microSD 93 €

Tootekood: MikroTik MT RB450G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik Power adapter koos PoE 48V 1A 14.30 €

Tootekood: MikroTik POW48_PoE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RB435G RouterBoard L5 256MB RAM, 3xLAN, 5xMiniPCI, 2xUSB, microSD 175 €

Tootekood: MikroTik MT RB435G
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik 24HPOW High power 24V 1.6A Toiteplokk + power plug 18.80 €

Tootekood: MikroTik 24HPOW
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrk ja muud MikroTik (8)

MikroTik 10G SFP+ transceiver koos a 850nm LC connector S+85DLC03D 300 m 48.30 €

Tootekood: MikroTik S+85DLC03D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20.07.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP transceiver koos a 1310nm Dual LC connector, SM 20000 m 22.30 €

Tootekood: MikroTik S-31DLC20D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik 1.25G RJ45 SFP copper module S-RJ01 100 m 25.30 €

Tootekood: MikroTik S-RJ01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik 1.25G SFP transceiver koos a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m 16.80 €

Tootekood: MikroTik S-85DLC05D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik S+DA0001 SFP+ direct attach kaabel, 1 m 25.30 €

Tootekood: MikroTik S+DA0001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik S+DA0003 SFP+ direct attach kaabel, 3 m 34.10 €

Tootekood: MikroTik S+DA0003
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


Unsorted MikroTik (4)

MikroTik TOTOLINK SW24 24-Port unmanaged 10/100Mbps Fast Ethernet Switch rack 19" 46.30 €

Tootekood: MikroTik SW24
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK SW16 16-Port unmanaged 10/100Mbps Fast Ethernet Switch rack 19" 48.80 €

Tootekood: MikroTik SW16
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK SG24 24-Port unmanaged 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch rack 19' 70 €

Tootekood: MikroTik SG24
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK ND300 ADSL2/2+ juhtmevaba ruuter 300Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n, 2x 5dBi ant. 24.10 €

Tootekood: MikroTik ND300 v2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda