Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

MikroTik


Võrguseadmed MikroTik (94)

MikroTik CCR1009-7G-1C-PC L6 9xCore 1GB RAM, 7xGig LAN, 1xSFP combo Rack 19" 373 €

Tootekood: MikroTik MT CCR1009-7G-1C-PC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic ümbris 38.70 €

Tootekood: MikroTik MT RB260GS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 108 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite5 AC L3, 5GHz 802.11ac/n, 16dBi integreeritud CPE/Backbone 57 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT5HacD2n
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT LTE FDD bands 3 dual chain, 9 dBi antenna, miniSIM slot 113 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT LTE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB962UiGS-5HacT2HnT Access Point Wi-Fi, 802.11a/n/ac, 2.4/5.0 GHz, Web-based management, 1.3 Gbit/s, Power over Ethernet (PoE) 107 €

Tootekood: MikroTik RB962UIGS-5HACT2HNT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB952Ui-5ac2nD Access Point Wi-Fi, 802.11a/n/ac, 2.4/5.0 GHz, Web-based management, 0.867 Gbit/s, Power over Ethernet (PoE) 41.90 €

Tootekood: MikroTik RB952UI-5AC2ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB951G-2HND Access Point Wi-Fi, 802.11b/g/n, Web-based management, 0.867 Gbit/s, 867 Mbit/s 67 €

Tootekood: MikroTik RB951G-2HND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.01.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB941-2 hAP lite classic RouterOS L4 32MB RAM, 4xLAN,2.4GHz 802.11b/g/n 22.30 €

Tootekood: MikroTik MT RB941-2nD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgutarvukud MikroTik (13)

MikroTik Power adapter 12V 1A 6.90 €

Tootekood: MikroTik ZAS_12_1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik Power adapter koos PoE 18V 1A 8.30 €

Tootekood: MikroTik POW18_1_PoE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik ACSWIM 2.4-5.8GHz Swivel Antenna koos kaabel ja MMCX connector 4 dBi 11.40 €

Tootekood: MikroTik ACSWIM
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RBGPOE Gigabit PoE adapter koos shielded connectors, supports 9-48V PoE 8.30 €

Tootekood: MikroTik RBGPOE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RBGPOE-CON-HP 48 to 24V Gigabit PoE konverter 23.10 €

Tootekood: MikroTik RBGPOE-CON-HP
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik mUPS Gigabit PoE injector koos aku backup capability 12-28 V 27 €

Tootekood: MikroTik mUPS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik CRS105-5S-FB FiberBox outdoor ruuter 5xSFP ports + 1x RJ45 SFP (S-RJ01) 71 €

Tootekood: MikroTik CRS105-5S-FB
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik CA150/450 Indoor ümbris for RB450 and RB450G 16.30 €

Tootekood: MikroTik MT CA450
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik Power adapter koos PoE 48V 1A 13.60 €

Tootekood: MikroTik POW48_PoE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik RB450 RouterBoard L5 64MB RAM, 5xEthernet 63 €

Tootekood: MikroTik MT RB450
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Unsorted MikroTik (5)

MikroTik TOTOLINK SW24 24-Port unmanaged 10/100Mbps Fast Ethernet Switch rack 19" 45 €

Tootekood: MikroTik SW24
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK SW16 16-Port unmanaged 10/100Mbps Fast Ethernet Switch rack 19" 40.20 €

Tootekood: MikroTik SW16
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik TOTOLINK N100RE v3 150Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n Wi-Fi Mini AP/ruuter, 5dBi antenna 11.80 €

Tootekood: MikroTik N100RE-V3
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik TOTOLINK ND300 ADSL2/2+ juhtmevaba ruuter 300Mbps 2.4GHz 802.11b/g/n, 2x 5dBi ant. 23.50 €

Tootekood: MikroTik ND300 v2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik TOTOLINK EX750 750Mbps 2.4/5GHz 802.11ac Wi-Fi N Range Extender, wall-plugging 29.70 €

Tootekood: MikroTik EX750
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Võrk ja muud MikroTik (5)

MikroTik 10G SFP+ transceiver koos a 850nm LC connector S+85DLC03D 300 m 48.60 €

Tootekood: MikroTik S+85DLC03D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik 1.25G RJ45 SFP copper module S-RJ01 100 m 25.20 €

Tootekood: MikroTik S-RJ01
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik 1.25G SFP transceiver koos a 850nm Dual LC connector S-85DLC05D 550 m 16.60 €

Tootekood: MikroTik S-85DLC05D
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30.01.2018 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik S+DA0001 SFP+ direct attach kaabel, 1 m 24.90 €

Tootekood: MikroTik S+DA0001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

MikroTik S+DA0003 SFP+ direct attach kaabel, 3 m 33 €

Tootekood: MikroTik S+DA0003
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda