Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Cisco Small Business Cisco SLM2048PT, 10/100/1000 Mbps, IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab, Managed, 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T, 440 x 350 x 44, 5.47 928 €

Tootekood: Cisco Small Business SLM2048PT-EU
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 26.05.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO SLM2048PT-EU Swit 48x1GBE 2xSFP

CISCO SLM2048PT-EU Swit 48x1GBE 2xSFP

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
28.03.2018

602 €

Tootja: CISCO
Tootekood: SLM2048PT-EU
EAN:
  • 882658299520
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed Width: 440 mmHeight: 43,2 mmDepth: 345 mm
Kaal 4.6
Toiteplokk Internal
Ventilaator Yes
MAC aadressi tabeli suurus 8000
Toetatud protokollid ja standardid QoS - Quality of Service IEEE 802.1p - PriorityDSCP - DiffServ Code PointIEEE 802.1Q - Virtual LANsIEEE 802.1x - Network Login (Port-based Access Control)IEEE 802.1x - Network Login (MAC-based Access Control)Jumbo fr
Mälupuhvrisse 96
Taotlus Medium and large companies
Throughput 96
Accessories included Set for mounting in a 19" rack
Chassis type Rack
Switch layer L2
Store-and-forward Yes
Console port No
Network architecture GigabitEthernet
Management, monitoring, configuration Through WWW browser
Number of 10/100/1000 Mbps ports 48
Number of SFP ports 2
Number of PoE ports (PoE & PoE+) 24
Number of COMBO ports None
Stackability No
Support for Jumbo frames Yes
Number of 10Gb ports None
Authentication and access protocols MD5RADIUS
Power supply redundancy No

CISCO SLM2048PT-EU Swit 48x1GBE 2xSFP

TOP

CISCO 892FSP Gigabit Ethernet security ruuter 678 €

Tootekood: CISCO C892FSP-K9
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 18.05.2018 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO IE 3010 Toiteplokk 507 €

Tootekood: CISCO PWR-RGD-AC-DC/IA=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 08.05.2018 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO RV325, 10, 100, 1000, 10/100/1000Base-T(X), Ethernet (RJ-45), 2.0, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, RIP-1, RIP-2 328 €

Tootekood: CISCO RV325-K9-G5
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Console kaabel for 1130AG, 1200, 1230AG Platform 10.60 €

Tootekood: CISCO AIR-CONCAB1200=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva

CISCO SLM224G 24/2-port GB Switch 280 €

Tootekood: CISCO SLM224PT-EU
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


CISCO Spare RPS kaabel RPS 2300, RPS 22-pin, RPS 22-pin 117 €

Tootekood: CISCO CAB-RPS2300-E=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


CISCO Gigabit SX Mini-GBIC SFP, Wired, 0 - 40 °C, -20 - 70 °C, 0 - 85 %, 5 - 90 %, MMF 93 €

Tootekood: CISCO MGBSX1
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva


CISCO ASA 5505 Security Plus License, Security Plus License 551 €

Tootekood: CISCO L-ASA5505-SEC-PL=
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 1-4 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda