Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 170105 Royal Canin -20% (EST)
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Level One Switch LevelOne 8x 10/100/1000 GEP-0820 PoE 230 €

Tootekood: Level One GEP-0820
Tellimisel toode: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GEP-0820, 1 Gbit/s, 10/100/1000Base-T ports, 280 x 185 x 44 mm, 61.6 W, 1.35 A, 48 V

LevelOne GEP-0820, 1 Gbit/s...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
19.12.2016

241 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: GEP-0820
EAN:
  • 4015867163832
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid LevelOne GEP-0820, 1 Gbit/s, 10/100/1000Base-T ports, 280 x 185 x 44 mm, 61.6 W, 1.35 A, 48 V

TOP

LevelOne KVM-0422, USB, USB, VGA, 2048 x 1536, FCC, CE, Wired 74 €

Tootekood: LevelOne KVM-0422
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne KVM-0222 KVM-Switch 35.70 €

Tootekood: LevelOne KVM-0222
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 2-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 46 €

Tootekood: LevelOne KVM-0221
Tellimisel toode: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 1.25G SMF SFP TRANSCEIVER 75 €

Tootekood: LevelOne GVT-0301
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 4-PORT USB KVM SWITCH W/AUDIO 97 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne GSW-0809 69 €

Tootekood: LevelOne 530809
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


LevelOne 8-PORT FAST ETHERNET SWITCH 27.10 €

Tootekood: LevelOne FSW-0808TX
Tellimisel toode: 21.02.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LevelOne CAT.5 AUDIO/video RECEIVER 114 €

Tootekood: LevelOne AVE-9200
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne 8-PORT PS/2 KVM SWITCH 166 €

Tootekood: LevelOne KVM-0811
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda