Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

Equip 254215 LWL Patchkabel LC/ST 50/125 OM2 (Duplex) 5.00m oranž

Equip 254215 LWL Patchkabel LC/ST 50/125 OM2...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 1 tk
Tarneaeg: 6-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

13.30 €

Tootja: Equip
Tootekood: 254215
EAN:
  • 4015867115565
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Mõõtmed 5
Netomass 0.082
Pistik 1 tüüp LC duplex
Pistik 2 tüüp ST duplex
Juhtmestik tüüp multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)
Maksimaalne ülekande kiirus does not concern
Tehnilised parameetrid Orange

Ei ole täiendavaid tooteid Equip 254215 LWL Patchkabel LC/ST 50/125 OM2 (Duplex) 5.00m oranž


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda