Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • 170105 Royal Canin -20% (EST)
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

MikroTik SXT 2 L4, 2.4GHz 802.11b/g/n, 32dBm, 2x2 MIMO 10dbi sector antenna

MikroTik SXT 2 L4, 2.4GHz 802.11b/g/n...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
21.12.2016

77 €

Tootja: MikroTik
Tootekood: MT RBSXTG-2HnD
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid MikroTik SXT 2 L4, 2.4GHz 802.11b/g/n, 32dBm, 2x2 MIMO 10dbi sector antenna

TOP

-22%

MikroTik RB2011IL-RM Ethernet LAN (RJ-45) ports 10, -22% 95 € 120.44 €

Tootekood: MikroTik RB2011IL-RM
Tellimisel toode: 25.01.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


-23%

MikroTik RB1100AHx2 ruuter Ethernet LAN (RJ-45) ports 13, Data transfer rate (max) 1 Gbit/s, -23% 330 € 426.63 €

Tootekood: MikroTik RB1100AHX2
Tellimisel toode: 31.01.2017 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n 62 €

Tootekood: MikroTik MT RB951Ui-2HnD
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik SXT Lite2 L3, 2.4GHz 802.11b/g/n, 27dBm, 10dBi ant. CPE/ Point-to-Point 52 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT-2nDr2
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz 124 €

Tootekood: MikroTik MT RB2011UiAS-2HnD-IN
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx 20.40 €

Tootekood: MikroTik MT S-85DLC05D
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik hAP lite RB941-2nD-TC RouterOS L4 32MB RAM, 4xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n 25.20 €

Tootekood: MikroTik MT RB941-2nD-TC
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

MikroTik SXT 5 L3, 5GHz 802.11a/n, 31dBm, 16dBi antenna, CPE/ Point-to-Point 72 €

Tootekood: MikroTik MT RBSXT5HPnDr2
Tellimisel toode: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik OmniTIK U-5HnD 5GHz 802.11a/n Outdoor AP dual-polarized Omni 2x2 MIMO 85 €

Tootekood: MikroTik MT RBOmniTIKU-5HnD
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx 24.90 €

Tootekood: MikroTik MT S-31DLC20D
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda