Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Level One KVM Extender LevelOne Cat5 "USB" Transmitter+Receiver 250 €

Tootekood: Level One KVM-9006
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LevelOne USB KVM EXTENDER

LevelOne USB KVM EXTENDER

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
15.12.2017

255 €

Tootja: LevelOne
Tootekood: KVM-9006
EAN:
  • 4015867153864
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
Kostengünstige cat.5/5e/6 UTP kaabel ersetzen kostenintensive KVM kaabel, Installation einer cat.5 Konsole bis zu 150m entfernt von der Kontrollenheit, Auto-Adjust RGB-Funktion für optimale Bildqualität

LevelOne USB KVM EXTENDER

TOP

LevelOne FEP-1611 427 €

Tootekood: LevelOne 520826
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne FEP-0811 205 €

Tootekood: LevelOne FEP-0811
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne FEU-0511, Unmanaged, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 10/100 Mbit/s, 0.1, 100BASE-FX, Multi-mode 65 €

Tootekood: LevelOne FEU-0511
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne GEP-0820, 1 Gbit/s, 10/100/1000Base-T ports, 280 x 185 x 44 mm, 61.6 W, 1.35 A, 48 V 226 €

Tootekood: LevelOne GEP-0820
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-7 tööpäeva


LevelOne GEP-0820 226 €

Tootekood: LevelOne 520824
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne GEP-0821 270 €

Tootekood: LevelOne GEP-0821
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne KVM-0421 USB KVM Switch 79 €

Tootekood: LevelOne KVM-0421
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne GSW-0809 81 €

Tootekood: LevelOne 530809
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne GVT-0300 Mini GBIC Transceiver 41.50 €

Tootekood: LevelOne GVT-0300
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


LevelOne 24-Port 10/100 Rackmount Switch, Unmanaged, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, 3.2Gbps, 0.2, CSMA/CD, Black 70 €

Tootekood: LevelOne FSW-2450
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda