Argipäeviti 10:00-18:00
616 68 88
Kataloog
  • GTX EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

StarTech.com SFPF1302C, SFP, LC, IEEE 802.3u, Multi-mode, 0 - 70, -40 - 85

StarTech.com SFPF1302C, SFP, LC, IEEE...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Tellimisel toode: 5+ tk
Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

 

Vaata tarneviise

64 €

Tootja: StarTech.com
Tootekood: SFPF1302C
EAN:
  • 65030846370
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
StarTech.com SFPF1302C. Interface type: SFP, Fiber optic connector: LC, Networking standards: IEEE 802.3u. kaabel type: Multi-mode

The SFPF1302C Fiber Optic Transceiver w/ DDM (2km) offers a cost-effective way to add, replace or upgrade a Multimode LC port on your 100 Mbps fiber networking equipment or fiber media converter. Featuring data rates of up to 155 Mbps and support for Digital Diagnostics Monitoring (DDM), this LC SFP module can be installed into any networking device with an SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) compliant, or Cisco compliant port. Delivering convenience and scalability, this fiber transceiver is fully hot-pluggable, enabling you to install the module without interrupting network traffic or requiring a device reboot.

Ei ole täiendavaid tooteid StarTech.com SFPF1302C, SFP, LC, IEEE 802.3u, Multi-mode, 0 - 70, -40 - 85


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda