Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

TP-LINK TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal

TP-LINK TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
09.11.2017

36.40 €

Tootja: TP-LINK
Tootekood: TX-6610
EAN:
  • 6935364060978
Garantiiaeg: 60 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Lisateave Kompatybilny z Dasan
Seadmetega No
Andmeleht SPEC
Juhtimis-, seire- ja konfiguratsioon WEB management
WAN konnektorid 1 x SC/APC Port
LAN konnektorid 1x 10/100/1000BaseT (RJ45)
Toetatud marsruutimise protokolle N/A
Toetatud võrgud - WirelessLAN N/A
Välisantenni pistik No

TP-LINK TX-6610 - 1-Port Gigabit GPON Terminal

TOP

TP-LINK 300Mbps juhtmevaba N ruuter, 10,100 Mbit/s, 2.4 - 2.4835 GHz, 300 Gbit/s, juhtmevaba, RJ-45, DoS, DDoS, NAT 21 €

Tootekood: TP-LINK TL-WR841N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

TP-LINK 300Mbps juhtmevaba N ruuter, 2.4 - 2.4835 GHz, DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM, 300 Gbit/s, 270/243/216/162/108/81/54/27 Mbps, juhtmevaba, 2x omni 25.20 €

Tootekood: TP-LINK TL-WR841ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 0-3 tööpäeva

TP-LINK 3G/3.75G juhtmevaba N ruuter, 10,100 Mbit/s, 11/300 Mbit/s, 2.4 GHz, DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM, 3 dBi, USB 2.0 27.70 €

Tootekood: TP-LINK TL-MR3420
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 1-5 tööpäeva

TP-LINK TL-WPS510U juhtmevaba Print Server, 1xUSB, WiFi 802.11b/g 56 €

Tootekood: TP-LINK TL-WPS510U
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


TP-LINK NET SWITCH 48PORT 1000M/TL-SG1048 297 €

Tootekood: TP-LINK TL-SG1048
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-5 tööpäeva


TP-LINK TL-WR340GD 39.70 €

Tootekood: TP-LINK TL-WR340GD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-10 tööpäeva


TP-LINK 2.4GHz 8dBi Indoor Omni-directional Antenna, 11b/g/n, -10 - 60 °C, 10 - 90 %, -40 - 80 °C, 5 - 90 % 6.60 €

Tootekood: TP-LINK TL-ANT2408CL
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 0-3 tööpäeva

TP-LINK TL-PS110U print server 1xUSB, 1xRJ-45 37.10 €

Tootekood: TP-LINK TL-PS110U
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 40+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


TP-LINK Ultimate juhtmevaba N Gigabit ruuter , 10,100,1000 Mbit/s, 802.11b/g/n, 300 Mbit/s, 10/100, 300 Mbit/s, juhtmevaba 42.10 €

Tootekood: TP-LINK TL-WR1043ND
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 0-3 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda