Tööpäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 180522 Beurer -25 EST
  • 171130 - Zowie -44% - EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
D-LINK

D-LINK


Võrguseadmed D-LINK (195)

D-LINK DGS-3120-48TC/SI Managed Gigabit Ethernet Switch 48-Port 1 150 €

Tootekood: D-LINK DGS-3120-48TC/SI
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK Express EtherNetwork Desktop Switch 16x10/100 36.10 €

Tootekood: D-LINK DES-1016D/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DAP-1360 juhtmevaba N 31.50 €

Tootekood: D-LINK DAP-1360/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DMC-1000 Rackmount MC Chassis 414 €

Tootekood: D-LINK DMC-1000
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK Express EtherNetwork Desktop Switch 24x10/100 47.20 €

Tootekood: D-LINK DES-1024D/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK USB 2.0 10/100Mbps FastEthernet adapter 28.90 €

Tootekood: D-LINK DUB-E100
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DMC-1001 Netzteil Redundant 231 €

Tootekood: D-LINK DMC-1001
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK 16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP 125 €

Tootekood: D-LINK DGS-1210-16
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK Express EtherNetwork Desktop Switch 8x10/100 11 €

Tootekood: D-LINK DES-1008D/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

D-LINK DSR-250N, 10, 100, 1000, 10/100/1000Base-T(X), 802.11b, 802.11g, 802.11n, Ethernet (RJ-45), SNMP, HTTP/HTTPS, IPv6 217 €

Tootekood: D-LINK DSR-250N
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Võrk ja muud D-LINK (30)

D-LINK SFP-Modul DEM-310GT MiniGBIC 1000BaseLX LC-Dupl. retail 59 €

Tootekood: D-LINK DEM-310GT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DMC-810SC Media Converters Media 135 €

Tootekood: D-LINK DMC-810SC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


D-LINK DMC-920T Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single kaabel, up to 20 km 82 €

Tootekood: D-LINK DMC-920T
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.09.2019 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


D-LINK DMC-920R Media 100BASE-TX to twisted pair for 100BASE-FX (connector SC) on single kaabel, up to 20 km 82 €

Tootekood: D-LINK DMC-920R
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.09.2019 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


D-LINK SFP-Modul DEM-311GT MiniGBIC 1000BaseSX LC-Dupl. retail 30.80 €

Tootekood: D-LINK DEM-311GT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DCS-932L WLAN-IPCAM Indoor VGA IR retail 48.30 €

Tootekood: D-LINK DCS-932L/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector 33.70 €

Tootekood: D-LINK DPE-101GI
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DCS-2330L/E HD Outdoor Cloud kaamera mit 16GB Micro SD card 171 €

Tootekood: D-LINK DCS-2330L/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media konverter 25.10 €

Tootekood: D-LINK DMC-G01LC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 23.09.2019 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

D-LINK DEM-310GT/DD SFP, Single-Mode Fiber, Dual LC, 10/100/1000 Mbit/s, Wavelength 1310 nm, Maximum transfer distance 10000 m, 0 to +70C 24 €

Tootekood: D-LINK DEM-310GT/DD
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Võrgukaardid D-LINK (19)

Võrgukaart D-LINK DWA-127, juhtmevaba, USB, WLAN, 11, 54, 150Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 2.400 - 2.4835 18.70 €

Tootekood: D-LINK DWA-127
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart D-LINK juhtmevaba N150 USB Nano adapter 11.80 €

Tootekood: D-LINK DWA-131
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart D-LINK juhtmevaba N 150 Micro USB adapter 8.60 €

Tootekood: D-LINK DWA-121
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart D-LINK DWR-730/E 3G HSPA+ ruuter (21MBit) (ohne SIM-Lock) retail 54 €

Tootekood: D-LINK DWR-730/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Võrgukaart D-LINK juhtmevaba AC600 High-Gain USB adapter 25.80 €

Tootekood: D-LINK DWA-172
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Võrgukaart D-LINK AC750, juhtmevaba, USB, WLAN, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 2.4 - 5, 802.11ac, 802.11g, 802.11n 20.50 €

Tootekood: D-LINK DWA-171
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

Unsorted D-LINK (11)

D-LINK 4G LTE ruuter, 4 X FastEthernet LAN, 2 X LTE antenna, SIM card slot 101 €

Tootekood: D-LINK DWR-921/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DWA-548 21 €

Tootekood: D-LINK 096998
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva

D-LINK DIR-506L MOBIILNE RUUTER 48.80 €

Tootekood: D-LINK 105842
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


D-LINK DCS-930L 58 €

Tootekood: D-LINK 115330
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 0-5 tööpäeva


D-LINK DCS-8515LH kaamera IP WiFi 720p 136 €

Tootekood: D-LINK DCS-8515LH
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


D-LINK PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit 63 €

Tootekood: D-LINK DHP-P601AV/FR
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK Covr Whole Home - WLAN-System 2 Stück 309 €

Tootekood: D-LINK COVR-2202
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DCS-4705E IPCAM Outdoor FHD PoE IP66 Bullet retail 220 €

Tootekood: D-LINK DCS-4705E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DCS-2800LH WLAN-IPCAM Outdoor retail 219 €

Tootekood: D-LINK DCS-2800LH
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Videovalvekaamerad D-LINK (8)

D-LINK mydlink 180 HD Cloud kaamera 117 €

Tootekood: D-LINK DCS-8100LH
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DCS-2530L 205 €

Tootekood: D-LINK DCS-2530L
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DCS-4622 IPCAM Indoor FHD PoE Dome IR retail 156 €

Tootekood: D-LINK DCS-4622
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK kaamera DSH-C310 IP Omna WiFi 1080p 157 €

Tootekood: D-LINK DSH-C310
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


D-LINK mydlink Full HD Pan & Tilt Wi-Fi kaamera 147 €

Tootekood: D-LINK DCS-8525LH
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK Full HD Outdoor Wi-Fi kaamera 166 €

Tootekood: D-LINK DCS-8600LH/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DCS-6517 Dome Kamera Day & Night 783 €

Tootekood: D-LINK DCS-6517
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DCS-7517 Outdoor Motor-VF 937 €

Tootekood: D-LINK DCS-7517
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Võrgutarvukud D-LINK (6)

-26%

[KOHE OX.ee LAOS!] D-LINK mydlink Cloud Network Video Recorder DNR-322L -26% 169 € 229 €

Tootekood: D-LINK DNR-322L
Kohe OX.ee Tallinna poes: 1 tk

Tarneaeg: 0-1 tööpäev


D-LINK DSL-320B Modem ADSL2+ 1xRJ45 29.90 €

Tootekood: D-LINK DSL-320B/EU
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


D-LINK DMC-700SC GE Konverter RJ45 auf SX (SC-Duplex) retail 139 €

Tootekood: D-LINK DMC-700SC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DMC-300SC FE Konverter RJ45 auf FX (SC-Duplex) retail 72 €

Tootekood: D-LINK DMC-300SC
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DGS-712 1000Base-T SFP Transceiver 56 €

Tootekood: D-LINK DGS-712
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DPE-301GI Gigabit PoE Injector 1-Port 30W 55 €

Tootekood: D-LINK DPE-301GI
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Nutikodu D-LINK (5)

D-LINK Smart Home HD Starter Kit 97 €

Tootekood: D-LINK DCH-100KT/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DCH-107KT mydlink Home Security Starter Kit Z Wave 206 €

Tootekood: D-LINK DCH-107KT
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK Hybrid Whole Home Powerline Wi-Fi System COVR-P2502 172 €

Tootekood: D-LINK COVR-P2502/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK COVR-C1203 Dual Band Whole Home Mesh System (3er) retail 290 €

Tootekood: D-LINK COVR-C1203
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK DSP-W245 Wi-Fi Smart Power Strip (Steckdosenleiste) retail 129 €

Tootekood: D-LINK DSP-W245
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


USB-hubid D-LINK (4)

D-LINK DUB-H7 7-Port USB2 Hub mit Netzteil must retail 27.90 €

Tootekood: D-LINK DUB-H7
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

D-LINK DUB-H4, USB 2.0, FCC CE C-Tick, hall, USB 23.90 €

Tootekood: D-LINK DUB-H4/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva

D-LINK DUB-1340 4-Port USB3.0 Hub 47.80 €

Tootekood: D-LINK DUB-1340/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Pikendusjuhtmed D-LINK (3)

D-LINK DSP-W215 mydlink Home Smart Plug 31.80 €

Tootekood: D-LINK DSP-W215/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


D-LINK Wi-Fi Smart Plug 33.80 €

Tootekood: D-LINK DSP-W115/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK Wi-Fi Smart Power Strip 117 €

Tootekood: D-LINK DSP-W245/E
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


Kaablid D-LINK (3)

D-LINK DEM-CB100S 35.40 €

Tootekood: D-LINK DEM-CB100S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva


D-LINK DKVM-222 KVM-Switch 2-Port USB KVM + Audio 39.80 €

Tootekood: D-LINK DKVM-222
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DEM-CB300S SFP+ Direct Attach Stacking kaabel 201 €

Tootekood: D-LINK DEM-CB300S
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


Mobiiltelefonide lisad D-LINK (3)

D-LINK 21Mbps HSPA+ USB adapter 39.30 €

Tootekood: D-LINK DWM-157
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 2-4 tööpäeva


D-LINK DWM-222 4G LTE USB adapter 95 €

Tootekood: D-LINK DWM-222
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 6-14 tööpäeva


D-LINK DWR-932 ruuter LTE Hot Spot N150 89 €

Tootekood: D-LINK DWR-932/EE
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


Muud arvutilisad D-LINK (1)

D-LINK Gigabit Ethernet adapter DUB-1312 23.50 €

Tootekood: D-LINK DUB-1312
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5 tk

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

 

Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Luminor CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda