Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 170728 - выбор блоков питания EST
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

Toiteplokk LENOVO SysX 550W High Efficiency Platinum 00KA094 194 €

Tootekood: LENOVO 00KA094
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 2 tk

Tarneaeg: 3-10 tööpäeva


LENOVO SystemX 550W High Efficient Platinum AC Toiteplokk 00KA094

LENOVO SystemX 550W High Efficient Platinum...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
29.04.2017

114 €

Tootja: LENOVO
Tootekood: 00KA094
EAN:
  • 883436630191
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.


Ei ole täiendavaid tooteid LENOVO SystemX 550W High Efficient Platinum AC Toiteplokk 00KA094

TOP

LENOVO IBM 39Y7917, 2.8 m, 250 V, 10 A 19.10 €

Tootekood: LENOVO 39Y7917
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LENOVO IBM 46M0902, 24 x, 16 x, 8 x, 8 x, 6 x, 6 x 139 €

Tootekood: LENOVO 46M0902
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO IBM e-ServicePac On-Site Repair 1 year 5x9x4 PC819 228 €

Tootekood: LENOVO 51J8570
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO IBM QLogic QLE2562 Fiber Channel Host Bus adapter, PCIe, Fiber, 8 Gbit/s, 167 mm, 25 mm, 64 mm 886 €

Tootekood: LENOVO 42D0510
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO IBM VMware vCenter Standard 1-year 1 Server @ 9x5 448 €

Tootekood: LENOVO 71Y2797
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO 67Y2624, Serial 70 €

Tootekood: LENOVO 67Y2624
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO IBM 81Y1622, SFP, SFP, Single-mode 214 €

Tootekood: LENOVO 81Y1622
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO IBM X520 Dual Port 10GbE SFP+, Wired, Fiber, SFP+, Intel X520, 10, 100, 1000, 10000 454 €

Tootekood: LENOVO 49Y7960
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda