Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST
  • 160809 тонеры по супер ценам EST

LENOVO IBM 8Gb SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 80, 10 - 85, 13.4

LENOVO IBM 8Gb SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
25.01.2017

320 €

Tootja: LENOVO
Tootekood: 88Y6416
EAN:
  • 883436248709
Garantiiaeg: 12 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
IBM 8Gb SFP+. Interface type: SFP+. Width: 13.4, Depth: 56.5, Height: 8.5. Certification: MSA

Information tehnoloogia professionals rely on IBM quality to ensure maximum productivity. As the power of applications, processors, memory adapters and storage devices increases, high-end computer users are seeking ways to optimize their system performance. IBM provides leading solutions, adding new levels of performance, availability, flexibility, and management.

Ei ole täiendavaid tooteid LENOVO IBM 8Gb SFP+, SFP+, 0 - 70, -40 - 85, 10 - 80, 10 - 85, 13.4

TOP

LENOVO IBM 39Y7917, 2.8 m, 250 V, 10 A 19.10 €

Tootekood: LENOVO 39Y7917
Tellimisel toode: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

LENOVO IBM IEC309 C20 to C13 rack jumper kaabel 40.50 €

Tootekood: LENOVO 39Y7938
Tellimisel toode: 2 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO IBM 46M0902, 24 x, 16 x, 8 x, 8 x, 6 x, 6 x 139 €

Tootekood: LENOVO 46M0902
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO IBM 25U S2 standard rack, 82000 g 1 966 €

Tootekood: LENOVO 93072RX
Tellimisel toode: 26.07.2017 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO IBM e-ServicePac On-Site Repair 1 year 5x9x4 PC819 228 €

Tootekood: LENOVO 51J8570
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO IBM VMware vCenter Standard 1-year 1 Server @ 9x5 448 €

Tootekood: LENOVO 71Y2797
Tellimisel toode: 100+ tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva


LENOVO 67Y2624, Serial 70 €

Tootekood: LENOVO 67Y2624
Tellimisel toode: 4 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


LENOVO IBM 81Y1622, SFP, SFP, Single-mode 214 €

Tootekood: LENOVO 81Y1622
Tellimisel toode: 1 tk

Tarneaeg: 3-14 tööpäeva



Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda