Argipäeviti 10:00-18:00
602 37 00
Osakonnad
  • 20160906 Швейные машинки -28% EST

StarTech.com ET90110WDM2, 100Base-TX, 10Base-T, SC, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Wired, Single-mode, Black

StarTech.com ET90110WDM2, 100Base-TX...

Tootefotod võivad olla
illustratiivse tähendusega

Kaup laost otsas.

Viimane hind
26.07.2017

433 €

Tootja: StarTech.com
Tootekood: ET90110WDM2
EAN:
  • 65030846271
Garantiiaeg: 24 kuud


NB! Kirjelduses võib esineda ebatäpsusi või olla muus keeles. Palume võtta ühendust, kui soovite saada täiendavat lisainfot selle toote kohta eesti keeles.

Kirjeldus
StarTech.com ET90110WDM2. konverter sisend interface: 100Base-TX, 10Base-T, Fiber optic connector: SC, Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u. Connectivity tehnoloogia: Wired. Fiber mode structure: Single-mode. Colour of product: Black. Certification: CE, FCC

The ET90110WDM2 10/100 Mbps Ethernet Single Mode WDM Fiber Media konverter Kit SC (20km) lets you extend a 10/100 Mbps Ethernet connection over single mode fiber, at distances up to 20 km (12.4 mi). The konverter offers Wavelength-Division Multiplexing (WDM), enabling bi-directional communication over a single strand of fiber, essentially doubling the capacity of your existing fiber infrastructure without having to install new cabling. The Ethernet to WDM Fiber Kit includes both endpoints (two interchangeable modules) - a simple solution for connecting 10/100Base-T networks to remote locations using SC-terminated single mode fiber. The Ethernet to Fiber konverter also features a durable all-steel chassis, and a simple plug-and-play installation with minimal configuration required. For added versatility, this fiber media konverter supports standalone operation, or one or both sides can be installed into a 20 Slot, 2U Rackmount Chassis (ETCHS2U).

StarTech.com ET90110WDM2, 100Base-TX, 10Base-T, SC, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Wired, Single-mode, Black

TOP

StarTech.com CMHOOK1U, Black, 1U, 101.3 9.70 €

Tootekood: StarTech.com CMHOOK1U
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech.com CMHOOK1UN, Black, 1U, 101.3 9.10 €

Tootekood: StarTech.com CMHOOK1UN
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 50+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech.com CMHOOKMW, Black, 1U 16.50 €

Tootekood: StarTech.com CMHOOKMW
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech.com PEXESAT322I, PCIe, SATA, 3.0, 0 - 50, -20 - 60, 5 - 85 53 €

Tootekood: StarTech.com PEXESAT322I
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 10+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech.com PEXSAT34RH 100 €

Tootekood: StarTech.com PEXSAT34RH
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 20+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech.com BLANKB2, Black, 520.36, 36.00, 110.00, 482.6 x 13 x 88, 2U 25.20 €

Tootekood: StarTech.com BLANKB2
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech.com Package of 50 Mounting Screws for Cabinet, 15.00, 205.00 30.80 €

Tootekood: StarTech.com CABSCREWS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 5+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


StarTech.com CMVELC1U 26 €

Tootekood: StarTech.com CMVELC1U
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 30+ tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva

StarTech.com Cage Nuts for Cabinet Rails, 220.00, 124.00, 9.00 27.90 €

Tootekood: StarTech.com CABCAGENUTS
Tellimisel toode | Partneri laoseis: 3 tk

Tarneaeg: 4-10 tööpäeva


Teie ostukorvis:
kaupa pole

Makseviisid

Swedbank SEB Danske Bank

Nordea CC

TELLIMUST
TELLIMUST

Logige sisse OX.ee

E-post: Salasõna:

Unustasid salasõna?

 

Registreeruda